24 MAYIS 2017 TARİHİNDE Enerji Verimliliğinde Yenilikçi Bina Yaklaşımları: Enerji Tasarruflu Binalarda Isı Yalıtım Teknikleri ve Uygulama Yöntemleri"

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından 2014 yılından bu yana faaliyette olan Gaziantep Ekolojik Bina'da enerji ve su verimliliği, yenilenebilir enerji kaynakları, geri dönüşüm malzemeleri ve çevre duyarlılığı konusunda bilinçlendirme ve tanıtım faaliyetleri düzenlenmektedir. Bu çalışmalar her yaş grubuna yönelik farklı sunumlar ve atölye çalışmaları ile desteklenmektedir.          

                   Ekolojik yapılar ile ilgili çeşitli sistemlerin uygulandığı, referans bir yapıya oranla %90 enerji tasarrufu sağlayan Gaziantep Ekolojik Bina'da çeşitli meslek gruplarına yönelik mesleki seminerler düzenlenmektedir. Bu kapsamda 24 Mayıs 2017 tarihinde saat 14:00'te konuşmacı Dr. Kemal Gani Bayraktar tarafından "Enerji Verimliliğinde Yenilikçi Bina Yaklaşımları: Enerji Tasarruflu Binalarda Isı Yalıtım Teknikleri ve Uygulama Yöntemleri"   konulu seminer gerçekleştirilecektir.